Pozor – nové vládní nařízení – hygienická pravidla!!!!!

Publikováno:

Přátelé, mám za sebou velmi perný den. Příprava festivalu je velmi náročná, stresující záležitost sama o sobě. V této ,, covidové“ době o to těžší. Naši fanoušci – nyní Vás potřebujeme více než kdykoli jindy. Věřím, že mé úsilí nevzejde vniveč. A teď tedy k podstatě věci.

Dnešním dnem již pro vstup na kulturní akci nestačí ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ. Každý pořadatel musí zajistit antigenní test přímo na místě před vstupem na akci. Podařilo se mne téměř nemožné a to týden před akcí pro Vás zajistit certifikovanou firmu, která toto testování zajistí. Budete mít možnost se u nás nechat testovat. Tato možnost je zdarma/ oproti předloženým dokladům OP, kartička zdravotního pojištění/. Navíc testy jsou ze slin viz.video. Firma má zkušenosti z velkých akcí a chce vynaložit veškeré úsilí k tomu, aby časová prodleva byla minimální.

NADÁLE TEDY PRO VSTUP PLATÍ:
– antigenní test /zajišťujeme zdarma na místě. Děti do 6ti let se testovat nemusí/
– PCR test /7 dnů/, nebo být v ochranném limitu imunity po prodělání Covidu /180 dnů/

JAKO POŘADATELÉ ZDŮRAZŇUJEME:
Nemáme žádné zákonné právo Vás kontrolovat. To může jen hygiena! Chceme však vynaložit veškeré úsilí k tomu, aby bylo vše v pořádku a tím neohrozit existenci festivalu.

ZÁVĚREM!!!!!
Přátelé, potřebujeme Vás více než kdykoli jindy. Nenechte se prosím odradit postupy, jenž nařizuje vláda. Svou přítomností nás podpoříte a dáte sílu a víru nejen nám, ale i těm co pro Vás svou hudbu tvoří. Pro mnoho účinkující je to tento rok první vystoupení /a možná poslední/. I oni podstupují tyto procesy pro Vás. Buďte s námi a přijeďte. Žijeme jenom jednou. Nenechme si vzít ten společný čas, který sociální izolace neumí.

Za celý tým Jana Kvapilová

https://youtu.be/azY6V0FD0r8