HYGIENICKÉ PODMÍNKY PŘED VSTUPEM DO AREÁLU!!!

Publikováno:

Upozorňujeme, že jako pořadatelé nic nenařizujeme. Nejsme oprávněni ani toto kontrolovat. Pouze Vás informujeme pro případnou kontrolu hygieny. A testováním na místě zajišťujeme co nejhladší průběh návštěvy areálu.

PLATÍ TEDY:

  1. Očkování od aplikace poslední očkovací látky na COVID19 uplynulo nejméně 14dní
  2. absolvoval /a jste nejdéle před 7dny PCR test na přítomnost viru SARSCoV s negativním výsledkem.
  3. Bodu o prodělání nemoci vyhovuje každý, kdo doloží, že prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID19, uplynula u něj doba izolace podle platného nařízení MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ a neuplynulo více než 180dní od potvrzení nákazy.
  4. ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ
    Platnost negativního výsledku antigenního testu je 72h /nutno provést na místě pořádání nebo u certifikovaného pracoviště / v našem případě označené místo před vstupem do areálu. Tyto testy jsou prováděné za slin, viz. přiložené video

Úhrady jsou nastaveny tak, že si antigenní testy nakupují jednotliví poskytovatelé zdravotních služeb sami a provedený výkon plošného testování osob vykazují zdravotní pojišťovně pojištěnce. V ceně výkonu je zakalkulována práce zdravotnického pracovníka, odběr biologického materiálu, jeho zpracování, vyhodnocení testu a veškerý spotřebovaný materiál včetně použitého antigenního testu a spotřebovaných osobních ochranných prostředků. Sám pacient neplatí nic.

Důležité!!! Každý pojištěnec, který se prokáže průkazem pojištěnce a OP / u dětí průkaz pojištěnce a přítomnost dospělé osoby – děti do 6ti let se nemusí testovat / má nárok na provedení testování maximálně 2x do měsíce, nejvýše jednou za 7dní. Pokud do této kolonky spadáte nevyužijete testovací pracoviště, ale přesunete se k POKLADNĚ – INFORMACE a zde si zakoupíte antigenní test v hodnotě 50Kč. Před naším pověřeným pracovníkem si provedete antigenní test / test z nosu / https://www.youtube.com/watch?v=azY6V0FD0r8